kandydatów

Etat Kierowca kat. C+E

Firma: MARWIK BIS SP. Z O.O. SP.K. miejsce pracy: Będzin

Ogłoszenie numer: 7128345, z dnia 2022-06-09

MARWIK BIS SP. Z O.O. SP.K.

Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: Będzin

Opis stanowiska

Zatrudnię kierowcę z kat. C+E do obsługi magazynu LIDL w Będzinie

Wymagania

  • ważne prawo jazdy kategoria: C+E
  • ważna karta kierowcy
  • niekaralność

Potrzebna będzie jeszcze książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, ale jesteśmy gotowi pomóc w jej wyrobieniu.

Oferujemy

  • stałą pracę (umowa o pracę) lub pracę dorywczą dla zainteresowanych
  • stałe trasy (codzienne powroty na bazę)
  • terminowość wypłat wynagrodzeń
  • praca zgodna z czasem jazdy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-06-2022
Wyświetleń: 99