Etat Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych w branży basenowej

Firma: GOLDEN MAF Company Sp. z o.o. miejsce pracy: Bytom

Ogłoszenie numer: 7133370, z dnia 2022-06-09

GOLDEN MAF Company Sp. z o.o.

GOLDEN MAF Company jest polskim dystrybutorem zjeżdżalni oraz wyposażenia parków wodnych i parków rozrywki. Jako firma projektowa, produkcyjna i montażowa, jesteśmy podwykonawcą dla Generalnych Wykonawców, czy bezpośrednim dostawcą dla Inwestorów prywatnych.

Pracując z nami otrzymujesz tajemną wiedzę o tym, jak przebiega proces budowy parku rozrywki, hotelu z basenem, czy parku wodnego. Poznasz wszystkie firmy, z kraju, Europy i ze świata, dzięki którym zjeżdżalnie i wodne place zabaw działają tak, a nie inaczej.

Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych w branży basenowej

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • budowa i serwisowanie układów technologicznych SUW dla basenów i fontann

  • udział w próbach ciśnieniowych, uruchomieniu i odbiorach inwestorskich zbudowanych SUW

  • doradztwo dla architektów, handlowców czy klientów w zakresie doboru urządzeń do uzdatniania wody

  • montaż innych elementów wchodzących w skład inwestycji, zgodnie z projektem lub instrukcją

  • wykonywanie czynności biurowych: komunikacja e-mail, raportowanie przebiegu prac

  • współpraca z magazynierem przy zamówieniach, przygotowaniach do montażu, czy rozliczeniu zużycia materiałów po montażu

  • współpraca z brygadą montażystów

Wymagania

  • doświadczenie techniczne w pracy przy budowie SUW

  • mile widziane zainteresowanie branżą basenową

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • dyspozycyjność na krótkie delegacje (3-5 dni roboczych)

  • możliwość pracy powyżej 3m (potwierdzone badaniami lekarskimi)

  • dbałość o wysoką jakość wykonanej instalacji

  • Cechy: samodzielność, odpowiedzialność, chęć do podejmowania decyzji i proaktywna postawa

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w atrakcyjnej branży i przy atrakcyjnych projektach

  • umowę o pracę

  • elastyczne warunki finansowe dopasowane do posiadanych i rosnących kwalifikacji

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i udział w szkoleniach produktowych

  • godziny pracy 8.00-16.00

  • pracę w zgranym zespole
  • własne biuro w dobrze oświetlonym biurze

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-06-2022
Wyświetleń: 103