kandydatów

Etat Główny księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Główny księgowy
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/22/0532
OBOWIĄZKI:

prowadzenie rachunkowości jednostki oświatowej, prowadzenie rozliczeń podatku VAT, sporządzanie przelewów bankowych, odpowiedzialność za prawidłową gospodarkę środkami budżetowymi, przestrzeganie dyscypliny finansowo - budżetowej, sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych jednostki, dokonowynie wstępnej kontroli zgodności operacji finansowych z planem finansowym, sporządzanie planów finansowych jednostki.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: znajomość ustaw: ustawa o finansach publicznych, ustawa o rachunkowości wraz ze znajomością przepisów z zakresu prawa podatkowego w jednostkach oświatowych
Uprawnienia: obywatelstwo polskie lub państwa członkowskiego UE, znajomość języka polskiego w mowie i piśmie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Uprawnienia: znajomość regulacji prawnych z zakresu rachunkowości ze szczególnym uwzględnieniem znajomości zasad księgowości budżetowej w jednostkach oświatowych

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich