Etat Specjalista ds. warunków kontraktowych FIDIC / roszczeniowiec

Firma: Nowak-Mosty Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 7154796, z dnia 2022-06-15

Poszukuje na stanowisko:

Specjalista ds. warunków kontraktowych FIDIC / roszczeniowiec

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • monitorowanie procesu realizacji kontraktów prowadzonych na warunkach kontraktowych FIDIC (na etapie projektowania i budowy) pod kątem zgodności z warunkami umowy
  • opracowywanie roszczeń finansowych i/lub terminowych,
  • redagowanie kluczowych pism dla kontraktu,
  • ścisła współpraca z kierownictwem kontraktu dotycząca przestrzegania obowiązków formalnych wynikających z warunków kontraktowych,
  • opracowywanie dokumentów roszczeniowych,
  • sporządzanie kalkulacji do roszczeń (opcja),
  • harmonogramowanie (opcja),
  • negocjowanie z Zamawiającym przedstawionych roszczeń,
  • dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub techniczne (kierunek budownictwo),

  • doświadczenie zawodowe jako specjalista ds. roszczeń,

  • bardzo dobrej znajomość warunków kontraktowych FIDIC,

  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych,

  • samodzielność oraz inicjatywa,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • prawo jazdy kat B,

  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalenia priorytetów zadań,

  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.