kandydatów

Etat Pracownik produkcji / Magazynier

Firma: Muller die lila logistik sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 7180314, z dnia 2022-06-22

Firma Müller - Die lila Logistik została założona w roku 1991 w Niemczech. Początkowa działalność kilkuosobowej załogi doprowadziła poprzez lata intensywnej pracy, zaangażowania i zdobywania coraz to nowych doświadczeń do imponującego rozwoju firmy, jej obecności w 18 lokalizacjach na terenie Niemiec i Polski.

Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o. świadczy głównie usługi logistyczne i doradcze, magazynowe, przeładunkowe i transportowe. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie i wypracowane rozwiązania dla branży motoryzacyjnej i AGD.

Pracownik produkcji / Magazynier

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • Podmontaż powierzonych części zgodnie z instrukcjami pracy
  •  Kontrola jakości montowanych części
  • Kontrola jakości sekwencjonowanych części
  • Dbałość o powierzony materiał

Wymagania

  • zdolności manualne
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • staranność i dokładność w wykonywaniu prac
  • umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do pracy na trzy zmiany

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowej firmie
  • Umowa o pracę, wynagrodzenie stałe, premie oraz nagrody
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świadczenia świąteczne
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-06-2022
Wyświetleń: 93