kandydatów

Etat Operator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Operator
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0682
OBOWIĄZKI:

-prowadzenie procesu produkcyjnego, -organizacja pracy w obrębie danej linii, -zarządzanie zespołem pracowników (w zależności od obszaru), -inicjowanie i planowanie działań korygujących i zapobiegawczych, -kontrola jakościowa wyrobów, -obsługa robotów przemysłowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność posługiwania się narzędziami do obróbki i pomiarów szyb
Uprawnienia: sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Wymagania inne:

2-miesięczne doświadczenie w zakładzie produkcyjnym przy produkcji szyb samochodowych, mile widziane na stanowisku operatora lub podobnym; komunikatywna znajomość języka polskiego i ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 22,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej