kandydatów

Etat Specjalista ds. kontroli jakości

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Tychy

Ogłoszenie numer: 7213179, z dnia 2022-06-30

Klient portalu Praca.pl

Firma produkcyjna poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska

Troska o jakość produktów:

  • sprawdzanie jakość produkowanych wyrobów, aby przyszli nabywcy otrzymywali to, co najlepsze
  • aktualizowanie wiedzy na temat wymogów jakościowych: normy wynikające z przepisów prawa polskiego i unijnego
  • określanie wymagań jakościowych produktów
  • prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • ciekawą, niemonotonną, dającą satysfakcję pracę
  • dobrą atmosferę pracy