kandydatów

Etat Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/0637
OBOWIĄZKI:

Praca animatora rekreacji i organizacji czasu wolnego polega na planowaniu, organizowaniu i prowadzeniu animacji: sportowych, plastycznych, teatralnych, muzycznych, turystycznych oraz imprez rekreacyjno-sportowych sprzyjających wypoczynkowi, wzmacnianiu zdrowia i osiąganiu dobrej kondycji psychofizycznej. Z racji zapoznawania młodzieży z innymi niż polska kulturami ważnym jest aby kandydaci do pracy wyróżniali się wiedzą na temat kultury, zwyczajów, obyczajów i kuchni gruzińskiej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: współpraca w grupie
Uprawnienia: Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw
Uprawnienia: animator grup dziecięcych i młodzieżowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : pomysłowość [Umiejętność 1] : kreatywność [Inne] : Wymagana znajomość przez kandydatów do pracy: zwyczajów, obyczajów, kultury i kuchni gruzińskiej.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej