kandydatów

Etat Pracownik fizyczny tartaku

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Orzesze

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracownik fizyczny tartaku
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/22/0558
OBOWIĄZKI:

Branża drzewna/tartak Ocena surowca drzewnego, przerabianie go na materiały tarte, zbijanie palet, prace porządkowe na stanowisku pracy i na terenie zakładu OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa o pracę na czas określony 1 rok MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-180 Orzesze PRACA W DNIACH I GODZINACH: pn - pt, godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00, mozliwość pracy w soboty - do ustalenia z pracownikiem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawodowe i uprawnienia - nie sa wymagane, inne: odpowiedzialność, staranność, punktualność, przestrzeganie zasad BHP

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-07-2022
Wyświetleń: 62