kandydatów

Etat Salowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Salowa
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0830
OBOWIĄZKI:

1. Utrzymanie w czystości łóżek, leżanek, wózków transportowych do przewożenia chorych, a także łóżeczek, inkubatorów, szafek przyłóżkowych, szaf, mebli, odbiorników TV, biurek, krzeseł, parapetów, drzwi, klamek, ścian (w tym powierzchni oszklonych, lamperii, luster, glazury), armatury sanitarnej, misek, lodówek, zamrażarek, osłon elektrycznych, grzejników, półek, stojaków, kubłów na odpady i brudną pościel, podłóg, itp.- z wyjątkiem specjalistycznej aparatury medycznej. 2. Zbieranie, segregowanie brudnej bielizny, bielizny pościelowej i ich transport poza oddział do punktu zbiorczego. 3. Odbieranie czystej bielizny, bielizny pościelowej z punktu odbioru i układanie w szafie. 4. Zbieranie, segregowanie, opisywanie i transport do wyznaczonych miejsc odpadów medycznych. Praca w godzinach: 7-19,19-7 lub 6-18,18-6 system zmianowy równoważny Oferta wyłącznie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 048,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu