kandydatów

Etat Starszy kierownik ds. tranzycji usług it

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Starszy kierownik ds. tranzycji usług it
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/1953
OBOWIĄZKI:

- Zarządzanie działaniami związanymi z tranzycjami i upewnianie się, że nowa usługa zostanie w pełni zaakceptowana i wprowadzona w życie. Nadzór nad projektami, które obsługują pracownicy z Indii. Koordynacja szkoleń dla zespołów oraz monitorowanie postępów rekrutacji. Walidacja zakresu usług oraz kryteriów ich oceny, upewnienie się, że poziom usług jest na bieżąco monitorowany i, że podsumowanie zapisów kontraktowych zostało sporządzone. Stałe nadzorowanie jakości usług i przeprowadzenie audytów zgodnie z ustaleniami. Nawiązywanie i utrzymywanie bliskich relacji z interesariuszami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Nadzór nad budżetem projektu (koszty, prognozy). - Godziny pracy: 8:00-16:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: hindi, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe. Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach