kandydatów

Etat Pracownik działu kadr i płac

Firma: Grosch Księgowi i Prawnicy Sp z o.o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 7238574, z dnia 2022-07-05

Firma Grosch od lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu księgowości, zagadnień podatkowych, kadr i płac a także szeroko rozumianego prawa gospodarczego i administracyjnego dla wielu różnorodnych podmiotów.

Pracownik działu kadr i płac

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • naliczanie listy płac (umowy o pracę, zlecenie, o dzieło)
  • prowadzenie teczek pracowniczych wraz ze sporządzaniem dokumentów kadrowo-płacowych
  • sporządzanie deklaracji PFRON, ZUS
  • obliczanie zaliczek miesięcznych na podatek dochodowy oraz deklaracji rocznych

Wymagania

  • co najmniej rocznego doświadczenia w obszarze kadrowo-płacowym
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość Symfonii Kady Płace
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)

Mile widziane

  • entuzjazm, zaangażowanie oraz chęć do nauki i rozwoju
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • elastyczne godziny pracy (8 godzin dziennie)
  • dostęp do platformy benefitowej (karta Multisport)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę