kandydatów

Etat Elektromonter rozdzielnic elektrycznych

Firma: Energo Instal Serwis Sp.j miejsce pracy: Sosnowiec

Elektromonter rozdzielnic elektrycznych
Miejsce pracy: Sosnowiec
Twój zakres obowiązków
  • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych nn
  • Prefabrykacja rozdzielnic sterowniczych ( AKPiA )
Nasze wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe minimum średnie techniczne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność przyswajania wiedzy technicznej
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Prawo jazdy kategorii B.
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie przy pracy z urządzeniami elektromechanicznymi
  • Znajomość aparatury elektrycznej
  • Uprawnienia SEP 1kV w zakresie eksploatacji mile widziane
To oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-07-2022
Wyświetleń: 77