kandydatów

Etat Specjalista ds. Kontroli Umów

Firma: Towerlink Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Specjalista ds. Kontroli Umów
Miejsce pracy: Katowice
Twoje Zadania:
  • kontrola umów najmu/dzierżawy w zakresie kluczowych warunków umownych i wynikających z umów zobowiązań finansowych
  • administrowanie umowami oraz terminową realizacją płatności i zobowiązań finansowych wynikających z umów
  • aktualizowanie bazy umów
Nasze Oczekiwania:
  • doświadczenie w zakresie kontroli kosztów i zobowiązań umownych
  • wiedza z zakresu podstaw prawnych i przepisów regulujących umowy najmu/dzierżawy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym excel (test sprawdzający)
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywność
  • efektywność i dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • pracę w organizacji międzynarodowej
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • praca hybrydowa
  • nauka języka angielskiego
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.