kandydatów

Etat Technik Utrzymania Ruchu (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Gliwice

Dla firmy, będącej największym w Polsce producentem baterii litowo-jonowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu (m/k)
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: TUR/GLI/0722
Obowiązki:
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • diagnozowanie przyczyn awarii,
  • realizacja działań prewencyjnych,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • kontakt z serwisem zewnętrznym,
  • szkolenia pracowników UTR,
  • wsparcie pracowników UTR w zakresie rozwiązywania problemów,
  • ścisła współpraca ze specjalistą UTR.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok,
  • znajomość zagadnień elektryki, automatyki, pneumatyki,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • umiejętności analityczne, pracy pod presją czasu oraz pracy w grupie.

Mile widziane:

  • znajomość pakietu Office,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • komfortowe warunki pracy w przestronnych klimatyzowanych halach,
  • benefity w postaci karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Luxmed oraz dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie,
  • atmosferę wzajemnego wsparcia i dbałości o rozwój pracownika.