kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Biura Zarządu

Firma: Navigea Sp. z o.o. miejsce pracy: Ruda Śląska

Asystent / Asystentka Biura Zarządu
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za profesjonalną obsługę Biura Zarządu
  • Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Przygotowywanie dokumentów i materiałów
  • Kontakt z organizacjami współpracującymi

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość podstaw księgowości będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność
  • Rzetelność
  • Nastawienie na współpracę
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Partnerską atmosferę w pracy
  • Praca w godzinach 08:00-16:00

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-07-2022
Wyświetleń: 87