kandydatów

Etat Pracownik ds. ofertowania

Firma: Nowak-Mosty Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 7268187, z dnia 2022-07-12

Poszukuje na stanowisko:

Pracownik ds. ofertowania

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • analiza warunków udziału w postępowaniu przetargowym, przygotowywanie dokumentacji ofertowej w zakresie formalnym
  • analiza zapisów SIWZ oraz dokumentacji projektowej
  • analiza zapisów kontraktowych min. w zakresie ryzyk, sposobu finansowania, waloryzacji
  • redagowanie i rozsyłanie zapytań ofertowych
  • skuteczne pozyskiwanie ofert od dostawców/podwykonawców
  • formułowanie pytań dot. dokumentacji technicznej/formalnej do Inwestorów
  • terminowe, skuteczne składanie ofert
  • przygotowywanie uzupełnień, wyjaśnień w postępowaniach przetargowych
  • wycena robót budowlanych (opcja)
  • dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki
  • prowadzenie korespondencji w sprawie przygotowywanych ofert przetargowych

Wymagania

  • doświadczenie w dziale ofert
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji formalno-prawnej
  • budowanie pozytywnych relacji z dostawcami/ kontrahentami
  • prawo jazdy kat B
  • znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalenia priorytetów zadań
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.