kandydatów

Etat Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Bojszowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej
Miejsce pracy: Bojszowy
Numer: StPr/22/1191
OBOWIĄZKI:

Lekcje języka polskiego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Psychologia
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: studia magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Uprawnienia: Osoba, która ukończyła jednolite studia magisterskie na kierunku filologia polska wraz z przygotowaniem pedagogicznym. Doświadczenie zawodowe: Nauczyciel rozpoczynający pracę lub ze stażem; praca z dziećmi. Umiejętności: Osoba, która potrafi współpracować, empatyczna i lubiąca pracę w szkole.

Miejsce pracy:

Bojszowy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 386,9 do 5 491,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach