kandydatów

Etat Płatny Staż w Dziale Zakupów

Firma: Rockwell Automation Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w globalnej firmie?
Szybko się uczysz i bez większych trudności przyswajasz nowe informacje?

Poruszasz się swobodnie w programie MS Excel?
Znasz język angielski na poziomie min B2?

Jeżeli odpowiedzi na powyższe pytania brzmią TAK-nie czekaj, aplikuj. Obecnie do Naszego Działu Zakupów poszukujemy Stażystów:

Płatny Staż w Dziale Zakupów
Katowice
Wymagania:
  • Dyspozycyjni studenci 4/5- tego roku studiów (4 dni w tygodniu)
  • Znajomość programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego – min B2
  • Komunikatywność i umiejętność prac w zespole
  • Chęć rozwoju osobistego i zdobywania nowej wiedzy
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Obowiązki:
  • Potwierdzanie zamówień
  • Analizowania zużycia materiałów
  • Aktualizowanie cenników materiałów w programie SAP
  • Wykonywanie i analizowanie raportów w programie Excel
  • Ścisła współpraca z Kupcami i dostawcami
Oferujemy:
  • Program wdrożeniowy
  • Rozwój zawodowy
  • Wsparcie Naszych Specjalistów
  • Umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę hybrydową
  • Kartę LunchPass Sodexo