kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: Samsic Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Samsic Polska należy do rodzinnej grupy Francuskiej Samsic.
SAMSIC GROUP został założony w 1986 roku jako firma świadcząca usługi porządkowe z siedzibą w Rennes przez Christiana Roulleau. Obecnie Samsic Group świadczy ponad 160 różnych usług multiserwisowych w 25 krajach Europy obsługując 30 000 klientów.
SAMSIC POLSKA to lokalna firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku od usług porządkowych.
Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi outsorcingu wybranych procesów magazynowych, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.
Dziś firma nieustannie wzbogaca swoją ofertę rozwijając szereg usług poświęconych środowisku życia i pracy oraz zespołom ludzkim. Oferujemy usługi szyte na miarę, dostosowane do potrzeb i specyfiki klientów. Naszym największym atutem są nasi pracownicy, którzy codziennie pracują aby zapewnić dobre samopoczucie i komfort pracy naszych klientów

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Katowice
Twój zakres obowiązków
  • Samodzielne rozliczanie wynagrodzeń, świadczeń chorobowych, potrąceń, sporządzanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców, w tym cudzoziemców
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Sporządzanie deklaracji i raportów dot. PIT, PFRON, ZUS, GUS oraz raportów kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne
  • Weryfikacja dokumentacji dot. umów zlecenia oraz legalizacji pracy cudzoziemców
  • Udział w konfiguracji i wdrażaniu systemu kadrowo-płacowego
  • Efektywna współpraca z koordynatorami i menadżerami w zakresie procesów płacowych
  • Udzielanie pracownikom informacji i wsparcia w kwestiach kadrowo-płacowych
  • Uczestnictwo w projektach HR
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców – minimum 2 lata
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office (głównie Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon
  • Pracę od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport)