kandydatów

Etat Rejestratorka / Rejestrator

Firma: Lab Med miejsce pracy: Gliwice

Jeżeli :

  • dobrze radzisz sobie ze stresem,
  • nie boisz się wyzwań
  • interesujesz się diagnostyką i medycyną
  • posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • jesteś samodzielny w działaniu i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod wpływem presji czasu,
  • lubisz pracę z ludźmi

Może szukamy właśnie Ciebie?

Laboratorium Medyczne Labmed poszukuje do Punktów Pobrań na terenie Gliwic kandydatów na stanowisko:

Rejestratorka / Rejestrator
Twoje zadania:
  • Przyjmowanie  materiału do badań,
  • Rejestracja pacjentów w systemie laboratoryjnym,
  • Przetwarzanie i zabezpieczanie dokumentacji medycznej zgodnie z procedurami
  • Obsługa kasy fiskalnej,
  • Wystawianie faktur,
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów.
Nasze oczekiwania:
  • Bardzo dobra organizacja pracy – multizadaniowość
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Chęć pracy
  • Cierpliwość
  • Empatia
  • Konsekwencja
Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Codzienne wsparcie zespołu, w którym panuje przyjazna atmosfera,
  • Możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia,
  • Zniżki  na badania laboratoryjne dla Ciebie i Twojej rodziny
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Laboratorium Medyczne Lab-Med z siedzibą w Sośnicowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Laboratorium Medyczne Lab-Med w Sośnicowicach ul. Raciborska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.