kandydatów

Etat Informatyk

Firma: Kuratorium Oświaty w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Kuratorium Oświaty w Katowicach
Śląski Kurator Oświaty poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Informatyk
Miejsce pracy: Katowice
Ogłoszenie o naborze Nr 103167

Warunki pracy

Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy, meble biurowe. Obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę. Budynek urzędu 10 piętrowy, stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach na 6 piętrze.

Zakres zadań

  • Tworzy, wdraża i modyfikuje aplikacje informatyczne dla potrzeb instytucji.
  • Projektuje, implementuje, utrzymuje i testuje rozwiązania informatyczne.
  • Uczestniczy we wdrażaniu systemów informatycznych na potrzeby instytucji w zakresie przygotowywania planu wdrożenia oraz infrastruktury, w wytwarzaniu dokumentacji eksploatacyjno-wdrożeniowej oraz wsparciu użytkowników.
  • Współdziała z innymi informatykami i pracownikami oddziału w zarządzaniu aplikacjami w całym kuratorium.
  • Tworzy dokumentacje, współpracuje z innymi pracownikami w celu wypracowania optymalnych rozwiązań.
  • Koordynuje i monitoruje zewnętrzne usługi serwisowe oprogramowania.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie informatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Znajomość zagadnień sieciowych, kontrolera domeny, rozwiązań Microsoftu w tym Azure.
  • Konfiguracja serwerów WWW IIS lub Apache.
  • Znajomość C#, ASP. Net, PowerShell, IIS, SQL server.
  • Znajomość języków programowania np. PHP, C#, Javascript lub innych.
  • Umiejętność skryptowania rozwiązań w celu zapewnienia pełnej automatyzacji.
  • Rzetelność, odpowiedzialność.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość Środowiska Microsoft Visual Studio
  • Znajomość PHP, Bash, Linux, Apache, MySQL, MariaDB
  • Zarządzanie projektami Git
  • Przedstawienie portfolio wykonanych projektów.