kandydatów

Etat Specjalista ds. Kosztorysów i Ofertowania

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Bytom

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, który należy do grupy dużych przedsiębiorstw budowlano-montażowych, specjalizujących się w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych, urządzeń energetycznych oraz kompleksowym wykonawstwie obiektów przemysłowych.

Specjalista ds. Kosztorysów i Ofertowania
Miejsce pracy: Bytom
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie ofert technicznych oraz handlowych w branży technologicznej oraz budowlanej, wyceny, kosztorysy szczegółowe
  • Analiza i interpretacja dokumentacji przetargowej (SIWZ, PFU, dokumentacji projektowej)
  • Sporządzanie przedmiarów robót
  • Przygotowanie i dystrybucja zapytań ofertowych
  • Analiza pod kątem kompletności i zgodności z dokumentacją oraz opracowanie zestawień nadesłanych ofert
  • Sporządzanie budżetu oferty, sporządzanie kosztorysów w programie Norma
  • Przygotowanie i kompletowanie wymaganych dokumentów formalnych i załączników do oferty w ramach przetargów publicznych i prywatnych
  • Prowadzenie i aktualizacja Rejestru Kwalifikowanych Dostawców
  • Szukanie możliwości optymalizacji kosztów inwestycji, proponowanie rozwiązań alternatywnych
  • Planowanie projektów /harmonogramy realizacji, harmonogramy zatrudnienia/
  • Opracowywanie technologii montażu, Projektów Organizacji Robót.
Wymagania:
  • Doświadczenie: min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie: wyższe mile widziany jeden z kierunków: mechanika, energetyka,elektryka, budownictwo lub pokrewne
  • Znajomość rynku podwykonawców i dostawców
  • Znajomość procesów montażu
  • Znajomość rysunku technicznego i budowlanego
  • Dobra znajomość obsługi MS Office, Autocad, Norma, MS Project
  • Umiejętność analizy i interpretacji dokumentacji przetargowej
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, negocjacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność
Oferujemy:
  • Pracę w firmie należącej do Grupy Kapitałowej Polimex
  • Możliwość rozwoju zawodowego w powierzonych obszarach odpowiedzialności
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę
  • Dofinansowanie do wypoczynku