kandydatów

Etat Pomoc Kuchenna / Bufetowa

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Bieruń

Pomoc Kuchenna / Bufetowa
Miejsce pracy: Bieruń

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu osobę na stanowisko:

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

POMOC KUCHNI/BUFETOWA

Miejsce Pracy: Bieruń

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Kontakt telefoniczny: 538 509 165 / 32 889 00 06

Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku, na dwie zmiany (6.00 – 14.00 oraz 11.00 – 19.00)
  • Dobrą, stabilna praca w restauracji pracowniczej– TERMINOWE WYPŁATY!
  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
  • Dodatki, dodatek frekwencyjny, bonusy, pakiety medyczne
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego

Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Aktualne badania sanitarno- epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia
Zadania:
  • Pomoc przy sporządzaniu potraw, obróbce wstępnej i zasadniczej surowców
  • Obsługa klienta / praca na kasie
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Zmywanie

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Serwisant Klimatyzacji i Instalacji Chłodniczych w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Katowice 31-05-2023
Etat Serwisant Klimatyzacji I Instalacji Chłodniczych w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Katowice 03-01-2023
Etat Pomoc Kuchenna / Bufetowa w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Bieruń 28-10-2022
Etat Kierownik działu usług specjalistycznych w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Katowice 21-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-08-2022
Wyświetleń: 105