kandydatów

Etat Doradczyni / Doradca ds. klientów strategicznych

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Katowice

Od nas dostaniesz:
  • Współpraca z ekspertami
  • Świeża kawa bez limitu
  • Przyjazna atmosfera
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji
  • Możliwość rozwoju w grupie mBanku
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Doradca / Doradczyni klienta ds. małych i średnich przedsiębiorstw

miejsce pracy: Katowice, Nr ref.: MBŁ/66/0822

Zespół DKS zajmuje się współpracą ze strategicznymi klientami banku. Naszymi klientami
są największe krajowe przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne. Klienci należą do wielu branż i są ulokowani w całej Polsce. W zespole pracują doświadczeni pracownicy z dużą energią. Posiadają dużą wiedzę z zakresu wielu produktów bankowych, compliance, prawną
i specjalizują się od lat w obsłudze największych polskich przedsiębiorstw. Dołącz do zgranego zespołu specjalistów.

Wyślij do nas swoją aplikację klikając przycisk APLIKUJ. Do zobaczenia na spotkaniu.

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie i dbałość o doskonałe relacje biznesowe z obecnymi i nowymi klientami,
  • ocena potrzeb klientów oraz wybór odpowiedniej strategii współpracy,
  • dbanie o efektywność współpracy z klientami i produktowy cross-sell,
  • uczestnictwo w procesie kredytowym i prezentowanie wniosków na komitecie kredytowym,
  • pozyskiwanie nowych klientów banku.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe preferowanie: ekonomia, bankowość, finanse,
  • min. 5 letnie doświadczenie w obsłudze dużych klientów banku,
  • praktyczna wiedza z zakresu produktów bankowych skierowanych dla dużych klientów korporacyjnych,
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klientów i budowania długofalowych relacji,
  • wiedza z zakresu analizy finansowej i kredytowej,
  • otwartość na zmiany oraz duża energia w działaniu,
  • umiejętność współpracy w zespole.