kandydatów

Etat Robotnik mostowo-drogowy

Firma: PBW INŻYNIERIA JACEK GARBACZ miejsce pracy: Katowice

Firma PBW INŻYNIERIA JACEK GARBACZ działa od roku 2013. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług zajmuje obecnie silną pozycję na rynku. Wygrywa przetargi dotyczące usług inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej.

Robotnik mostowo-drogowy
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:

Przygotowanie nawierzchni do prac związanych z różnymi etapami układania kolejnych warstw ulic, dróg, chodników:

  • noszenie materiałów i zaprawy murarskiej na budowie;
  • wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;
  • mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips, zaprawa murarska, mieszanki mineralno-asfaltowe itp.;
  • kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;
  • rozpościeranie piasku, żwiru, tłucznia i podobnych materiałów;
  • wykonywanie prac pomocniczych przy instalowaniu oświetlenia, oznakowania i barier drogowych;
  • ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych stosowanych w robotach drogowych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac drogowych przy użyciu taczek i wózków.
Wymagania:
  • Zdolność do pracy fizycznej i obeznanie z specyfiką pracy na budowie.
  • Oferta jest skierowana również do cudzoziemców.
Oferujemy:
  • Pracodawca oferuje odzież ochronną, nocleg i dojazd do pracy, wyżywienie w miejscu pracy.