kandydatów

Etat Kierowca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Kierowca
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0775
OBOWIĄZKI:

Pomoc drogowa - kierowca. Praca na terenie kraju (dyspozycyjność 24h) również w weekendy. Pełny wymiar czasu pracy lub 1/2 etatu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, dyspozycyjność 24h, prawo jazdy kat. B, preferowane prawo jazdy kat. B+C, wymagane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu