kandydatów

Etat Pełnomocnik ds. SMS

Firma: PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 7397211, z dnia 2022-08-12

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie utrzymania taboru kolejowego.

Więcej informacji o naszej spółce jest dostępnych na stronie:

www.protorsa.com.pl

Pełnomocnik ds. SMS

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • nadzór nad zgodnością z obowiązującymi przepisami procesu przewozowego i zarządzania infrastrukturą kolejową, monitorowanie przestrzegania bezpieczeństwa procesu oraz podejmowanie działań korygujących,
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur, przepisów i instrukcji w zakresie bezpieczeństwa ruchu kolejowego,
  • doskonalenie SMS, zapewnienie zgodności SMS z obowiązującymi przepisami oraz aktualną sytuacją firmy,
  • dbałość o aktualność regulacji wewnętrznych i instrukcji w zakresie transportu kolejowego,
  • opracowanie rocznych raportów w sprawie bezpieczeństwa, okresowych sprawozdań, informacji i wyjaśnień dla organów nadzorujących,
  • szkolenie pracowników w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem SMS.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • wiedza z zakresu systemów zarządzania bezpieczeństwem i analizy ryzyka operacyjnego,
  • znajomość aktów prawnych (krajowych i europejskich) oraz instrukcji i przepisów regulujących zagadnienia związane z transportem kolejowym,
  • umiejętność określania priorytetów, szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy koncepcyjnej i planowania.
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie,
  • pracę na pełen etat,
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Pozostałe oferty pracy w firmie PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-08-2022
Wyświetleń: 101