kandydatów

Etat Senior Treasury Analyst

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Katowice

Senior Treasury Analyst
Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: 516

Zadania:

  • Zarządzanie bieżącymi operacjami skarbowymi, m.in. prognozy przepływów pieniężnych, akwizycje onboardingowe i nadzór nad przetwarzaniem płatności, potwierdzanie transakcji, administracja systemem i zarządzanie kontami bankowymi, wsparcie audytu Grupy, projekty usprawniające procesy i projekty Skarbu Grupy
  • Przygotowywanie prognoz gotówkowych, raportów dziennych sald gotówkowych według waluty i banku, raportowanie środków pieniężnych posiadanych przez ratingi bankowe i inne KPI
  • Administrowanie umowami pożyczek wewnątrzgrupowych oraz nadzór nad przygotowywaniem i księgowaniem comiesięcznych importów dzienników do systemu w celu naliczania odsetek w całej Grupie; administrowanie miesięcznym cyklem kompensowania międzyfirmowego
  • Pomoc w aktualizacji platform bankowości elektronicznej z dokładnymi danymi statycznymi i danymi użytkownika oraz rozwiązywanie problemów/zapytań związanych z dostępem użytkowników, kartami kredytowymi itp.
  • Pomoc we wdrażaniu przejęć, migracji kont bankowych, kart kredytowych itp.
  • Działania w zakresie wymagań dot. dokumentacji bankowej, np. w odniesieniu do otwierania i zamykania rachunków oraz wniosków KYC
  • Przygotowanie analizy zysków i strat kursowych dla Grupy

Wymagania:

  • 2-3-letnie doświadczenie w obszarze księgowości
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku treasury
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Znajomość programów do zarządzania finansami (preferowane Netsuite, oprogramowania bankowe) oraz umiejętność obsługi e-mail, Web/Internet oraz MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Elastyczność i zdolność adaptacji
  • Umiejętność ustalania priorytetów i wykonywania wielu zadań w szybko zmieniającym się środowisku
  • Doświadczenie w pracy z wieloma zespołami zdalnymi
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne umożliwiające terminowe wywiązywanie się z obowiązków oraz samodzielność w działaniach i podejmowaniu decyzji
  • Silne umiejętności komunikacyjne i zespołowe
  • Dbałość o szczegóły

Oferta:

  • Praca i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczna forma pracy
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta MultiSport
  • Premia roczna
  • Swobodne i przyjazne środowisko pracy
  • Imprezy firmowe i integracyjne
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.