kandydatów

Etat Pracownik Porządkowy - Teren Zewnętrzny

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Zabrze

Pracownik Porządkowy - Teren Zewnętrzny
Miejsce pracy: Zabrze

Pracownik Porządkowy na teren zewnętrzny /

Pracownik utrzymania czystości

Praca zmianowa w godz. 6-13, 13-21

Zachęcamy do kontaktu  osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:
  • Długotrwałe zatrudnienie – terminowe wypłaty
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia do pracy
  • Bezpłatne szkolenie
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne,
  • Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy :
    • Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków.
    • Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Zadania:
  • Typowe sprzątanie
  • Na terenie zewnętrznym prace porządkowe, ogrodnicze, gospodarcze

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-08-2022
Wyświetleń: 98