kandydatów

Etat Referent

Firma: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Izba Administracji Skarbowej w Katowicach
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Katowice
Ogłoszenie o naborze Nr 104755

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca administracyjno-biurowa,

  • obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie,

  • użytkowanie sprzętu biurowego (drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów),

  • zagrożenie korupcją,

  • obsługa klientów zewnętrznych,

  • praca pod presją dotrzymywania terminów ustawowych przy dużym obciązeniu pracą

Śląski Urząd Celno-Skarbowy w Katowicach, ul.Słoneczna 34
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • stanowisko pracy znajduje się na piątym piętrze budynku Urzędu, praca związana z koniecznością poruszania się po budynku (5 kondygnacji)

  • oświetlenie sztuczne i naturalne

  • bariery architektoniczne: podjazd przed wejściem do budynku oraz dwie windy umożliwiające osobom z niepełnosprawnością ruchową dostęp na wyższe kondygnacje, węzeł sanitarny znajdujący się na parterze budynku przystosowany dla osób niepełnosprawnych

  • budynek i stanowisko pracy nie są dostosowane do potrzeb: osób niedowidzących, niewidomych, niedosłyszących oraz niesłyszących i głuchoniemych, a także osób z niepełnosprawnością ruchową

Zakres zadań

  • Prowadzi sprawy powierzone przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach w zakresie nadzoru, kontroli nad składnikami rzeczowymi majątku ruchomego, koordynowania obsługi transportowej urzędu oraz administrowania obiektami i udziałem w przeglądach okresowych i doraźnych w celu zapewnienia prawidłowej obsługi Naczelnika Urzędu w obszrze gospodarowania mieniem
  • Prowadzi sprawy powierzone przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach w zakresie gospodarki pieczątkami i zamknięciami urzędowymi oraz obsługi umowy outsorcingu urządzeń drukujących i nadzoru nad realizacją umów z zakresu eksploatacji obiektów w celu zapewnienia prawidłowej obsługi Naczelnika Urzędu w obszarze eksploatacyjno - zaopatrzeniowym
  • Prowadzi sprawy powierzone przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach w zakresie prowadzenia i koordynacji spraw ochrony fizycznej osób, obiektów i mienia, kontroli dostępu, kontroli wykonania inwentaryzacji i konserwacji systemów elektronicznych zabezpieczeń oraz w zakresie zadań nałożonych na komórkę wsparcia w planach ochrony obiektów w celu zapewnienia prawidłowej obsługi Naczelnika Urzędu w obszarze ochrony fizycznej osób, obiektów i mienia
  • Prowadzi sprawy w zakresie ochrony przeciwpożarowej w celu zapewnienia prawidłowej obsługi Naczelnika Urzędu w tym obszarze
  • Prowadzi obsługę kancelaryjną urzędu oraz organizuje i koordynuje obieg informacji i dokumentacji urzędu w celu wsparcia Referatu Obsługi Kancelaryjnej w realizacji zadań regulaminowych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i efektywnego wykorzystania pracy, realizacji obowiązków pod presją czasu
  • Skrupulatność, dociekliwość oraz wnikliwość przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność jasnej i precyzyjnej komunikacji w mowie i piśmie
  • Dobra komunikacja z klientem zewnętrznym/wewnętrznym
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wnioskowania
  • Nastawienie na stałe podnoszenie kometencji zawodowych oraz otwartość do zdobywania, uzupełniania wiedzy i umiejętności
  • Umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych i urządzeń biurowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe