kandydatów

Etat Automatyk

Firma: AUTONEUM Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Automatyk
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki

  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem
  • Usuwanie awarii maszyn
  • Prace naprawcze, serwisowe i remontowe
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Współpraca z pracownikami produkcji
Wymagania
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne automatyka lub robotyka
  • Umiejętność programowania robotów ABB mile widziane
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość zagadnień hydrauliki i pneumatyki
  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku automatyk w dziale utrzymania ruchu
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Ubezpieczenie grupowe możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach i dołączenia rodziny/ partnera
  • Ubezpieczenie medyczne możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach i dołączenia rodziny/ partnera
  • Karta sportowa możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie
  • Benefity z  funduszu socjalnego
  • Dobrą atmosferę pracy