kandydatów

Etat Pracownik administracyjny

Firma: ARTERIA CUSTOMER SERVICES Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Ruda Śląska

Jesteśmy firmą świadczącą usługi contact center. Dla naszych partnerów budujemy zaawansowane systemy obsługi klientów z wykorzystaniem multimedialnych kanałów kontaktu. Na rynku polskim działamy od 1999 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Głównym celem stanowiska jest zapewnienie właściwego funkcjonowania zaplecza administracyjnego firmy (oddziałów usytuowanych w aglomeracji śląskiej: Ruda Śląska, Chorzów, Zabrze, Katowice, Sosnowiec, Częstochowa).

Zakres obowiązków:

  • kompleksowy nadzór merytoryczny oraz organizacyjny nad działem administracyjnym,
  • kontakt z kontrahentami, rozliczenia finansowe oraz nadzór nad wykonawcami prac, firmami współpracującymi (firmy remontowe, serwisowe, itp.),
  • organizowanie sprawnej pracy biura/oddziałów (nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur),
  • zaopatrzenie w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura/oddziału,
  • nadzór nad utrzymaniem technicznym nieruchomości, inwestycjami,
  • rzetelne prowadzenie rejestru dokumentów oraz infrastruktury firmy,
  • dbałość o prawidłowy przepływ informacji i obieg dokumentów pomiędzy jednostkami organizacyjnymi w firmie,
  • przekazywanie właściwym jednostkom oraz komórkom organizacyjnym decyzji i ustaleń podjętych przez Zarząd.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych,
  • dokładności, rzetelności oraz zaangażowania w powierzone zadania,
  • umiejętności analitycznych oraz dbałości o wysoką jakość pracy,
  • elementarnej wiedzy o zarządzaniu, administracji oraz świadomości kosztowej,
  • inicjatywy, przedsiębiorczości,
  • umiejętności koordynacji wielu projektów jednocześnie - wielozadaniowości,
  • odpowiedzialności oraz dyscypliny wewnętrznej,
  • komunikatywności, otwartości i umiejętności budowania relacji,
  • wykształcenia średniego lub wyższego,
  • bardzo dobrej znajomości środowiska pakietu MS Office,
  • doświadczenia na stanowisku specjalistycznym w dziale administracji – mile widziane.

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • gwarantowane wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny,
  • samodzielne stanowisko, pracę pełną wyzwań,
  • możliwość dalszego rozwoju oraz wzmocnienie i poszerzenie kompetencji,
  • pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach.

Pozostałe oferty pracy w firmie ARTERIA CUSTOMER SERVICES Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k.
Etat Analityk - Specjalista ds. raportowania i analiz w firmie: ARTERIA CUSTOMER SERVICES Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Ruda Śląska 10-03-2023
Etat Kierownik Projektu (branża Call Center) w firmie: ARTERIA CUSTOMER SERVICES Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Ruda Śląska 23-01-2023
Etat Kierownik Projektu (branża Call Center) w firmie: ARTERIA CUSTOMER SERVICES Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Katowice 03-01-2023
Etat Kierownik Projektu (branża Call Center) w firmie: ARTERIA CUSTOMER SERVICES Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Zabrze 03-01-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-09-2022
Wyświetleń: 92