kandydatów

Etat Specjalista ds. dostępności plus

Firma: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 7482438, z dnia 2022-09-02

Jesteśmy jednym z 26 instytutów, tworzących Sieć Badawczą Łukasiewicz - trzecią największą sieć badawczą w Europie. Posiadamy kilkudziesięcioletnią tradycję. Nasze główne obszary działania to informatyka stosowana, informatyka techniczna oraz technologia informacyjna.

To ludzie tworzą firmę, dlatego dążymy do tego, by budować zespół ludzi identyfikujących się  z wizją i misją Łukasiewicz – EMAG, dobrze znających się na swojej specjalności i zaangażowanych w pracę.

Specjalista ds. dostępności plus

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • opracowanie i przygotowanie warsztatów z zakresu dostępności,
  • administrowanie i prowadzenie szkoleń oraz zajęć warsztatowych z zakresu dostępności,
  • redagowanie i opracowywanie dostępnych treści audiowizualnych,
  • aktywny udział w projektach badawczych z zakresu dostępności,
  • udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie ze środków UE,
  • uczestnictwo w tworzeniu i wdrażaniu planu na rzecz poprawy dostępności,
  • współpracę z innymi działami oraz partnerami zewnętrznymi w zakresie dostępu do informacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zakresie dostępności komunikacyjnej (w tym audiowizualnej),
  • znajomość zagadnień z zakresu: środowisk korzystających z rozwiązań chmurowych,
  • dorobek naukowy z zakresu dostępności – co najmniej 5 publikacji w okresie ostatnich 5 lat,
  • doświadczenie w realizacji projektów związanych z dostępnością – co najmniej 2 projekty badawcze w okresie ostatnich 5 lat,
  • doświadczenie w realizacji oraz przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie ze środków UE,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji i opracowań naukowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia.

Mile widziane:

  • posiadanie stopnia lub tytułu naukowego,
  • doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych oraz zatrudnienie na uczelniach na terenie UE.

Oferujemy

  • pracę w instytucie badawczym o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy - praca w trybie zadaniowym, hybrydowym lub stacjonarna,
  • udział w szkoleniach – m.in. darmowe kursy językowe (angielski, hiszpański, niemiecki) dla wszystkich pracowników,
  • bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wypoczynku pracowników, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do „zielonej szkoły”,
  • stabilność zatrudnienia – średni staż pracy naszych pracowników to 8 lat,
  • prywatną opiekę medyczną PZU,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Pozostałe oferty pracy w firmie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-09-2022
Wyświetleń: 82