kandydatów

Etat Serwisant sieci telekomunikacyjnych

Firma: Argidata Sp. z o. o. miejsce pracy: Ruda Śląska

Ogłoszenie numer: 7494429, z dnia 2022-09-06

Argidata Sp. z o. o.

Argidata – generalny wykonawca dla firmy Sileman poszukuje pracownika na stanowisko Serwisant sieci telekomunikacyjnych.

Serwisant sieci telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Opis stanowiska

Do głównych zadań należeć będą:

  • obsługa klienta z zakresu telewizji kablowej oraz Internetu,
  • budowa instalacji sieci CATV oraz w technologii światłowodowej,
  • serwis sieci CATV w terenie.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • obsługa komputera,
  • brak przeciwwskazań do pracy w terenie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie z zakresu instalacji sieci światłowodowych i/lub kablowych,
  • umiejętność spawania włókien światłowodowych,
  • zdolności organizacyjne.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-09-2022
Wyświetleń: 91