kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta

Firma: TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Katowice

Techem Techniki Pomiarowe Sp.z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem usługowym zajmującym się rozliczaniem kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz innych mediów. W związku z rozwojem Centrum Rozliczeniowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Katowice

Zatrudnienie od 01.11.2022r.

Główne zadania:
  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie świadczonych usług ( rozliczeń, odczytów i serwisu)
  • Telefoniczne wsparcie klienta
  • Ewidencjonowanie prowadzonej z klientem komunikacji tj. telefony przychodzące, e-maile, formularze
  • Doradztwo klientowi w zakresie wykonywanych usług dostępnymi kanałami informacyjnymi
  • Weryfikacja i opracowanie reklamacji
  • Realizacja innych zadań określonych przez Kierownika.
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym ( w okresie ,,szczytów rozliczeniowych” praca także w soboty wg. grafiku)
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki ścisłe
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta/ rozliczeniach
  • Swoboda komunikacji, także w rozmowach telefonicznych
  • Znajomość środowiska MS Office- w szczególności Excel
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • Dokładność i skrupulatność
  • Zorientowanie na cele i umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wypracowania premii kwartalnych
  • Pakiety prywatnej opieki medycznej Medicover oraz Medicover Sport na preferencyjnych warunkach
  • Atrakcyjne dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Udział w szkoleniach specjalistycznych
  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku
  • Program Poleceń Pracowniczych