Etat Starszy referent w Dziale Informacji i Koordynacji w Wydziale Obsługi Klientów i Profilaktyk

Firma: Śląski Oddział Wojewódzki NFZ miejsce pracy: Katowice

starszy referent w Dziale Informacji i Koordynacji w Wydziale Obsługi Klientów i Profilaktyki

Numer ogłoszenia: Katowice/22/60

Miejsce pracy: Katowice

Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę / pełny etat

Termin składania ofert: 21.09.2022 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • promowanie zdrowia i postaw prozdrowotnych poprzez organizację stoisk i wydarzeń,
  • organizowanie eventów profilaktycznych w terenie,
  • przygotowywanie materiałów informacyjno-edukacyjnych z obszaru profilaktyki i promocji zdrowia do druku,
  • opracowywanie raportów i dokumentacji merytorycznej z zakresu promocji zdrowia,
  • nadzorowanie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej oraz sprawozdań z realizacji zadań wydziału,
  • realizacja zadań związanych z korpusem oficerów językowych.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe (preferowane zdrowie publiczne lub dietetyka)
  • Lata pracy zawodowej: przy wykształceniu średnim wymagane są minimum 3 lata stażu pracy, przy wykształceniu wyższym staż pracy nie jest wymagany.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie w administracji publicznej,
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych ( Dz.U. z 2021 r., poz.1285 z późn. zm.),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office, w szczególności Power Point,
  • znajomość mediów społecznościowych,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i prezentowania tematów,
  • wiedza z zakresu promocji zdrowia, chorób cywilizacyjnych, programów profilaktycznych, postaw prozdrowotnych,
  • umiejętność pisania prostym językiem,
  • rzetelność, odpowiedzialność, empatia,
  • kreatywność,
  • obowiązkowość i staranność,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość tematyki profilaktyki zdrowotnej.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu: 32 735 15 66 lub e- mailem: rekrutacje@nfz-katowice.pl