kandydatów

Etat Technik utrzymania ruchu (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Katowice

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla firmy, będącej największym w Polsce producentem baterii litowo-jonowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu (m/k)
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: TUR/TYCH/0922
Obowiązki:
  • obsługa i programowanie zgrzewarek rezystancyjnych oraz urządzeń peryferyjnych,
  • przezbrajanie zgrzewarek, ustawianie i optymalizacja procesów zgrzewania,
  • rozwiązywanie bieżących problemów procesu zgrzewania rezystancyjnego,
  • usuwanie usterek maszyn i urządzeń – elektropneumatyka, automatyka, wyposażenie specjalizowane,
  • wykonywanie cyklicznych czynności z zakresu TPM (diagnostyka MIYACHI),
  • udział w uruchomieniach nowych maszyn oraz procesów zgrzewania,
  • prowadzenie dokumentacji procesowej oraz technicznej,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne elektromechanik),
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • uprawnienia SEP mile widziane,
  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki i elektroniki,
  • dokładność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego (w tym szkolenia), w stabilnej i międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjny system wynagradzania (premie miesięczne),
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (m. in. ubezpieczenie na życie, cykliczne wydarzenia prozdrowotne, karnety sportowe, dofinansowanie nauki),
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • nowoczesny park maszynowy.