kandydatów

Etat Manager ds. Rozwoju Handlu

Firma: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu miejsce pracy: Bieruń

Ogłoszenie numer: 7537293, z dnia 2022-09-15

OSM Bieruń tworzy najwyższej jakości produkty mleczarskie dla branży cukierniczej, piekarskiej i gastronomii. Obecnie jest to zakład o europejskim standardzie posiadający nowoczesne linie technologiczne do produkcji serów oraz produktów UHT.

Manager ds. Rozwoju Handlu

Miejsce pracy: Bieruń

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie sieci sprzedaży, pozyskiwanie klientów, koordynacje działań handlowych
    i marketingowych a w szczególności za realizacje sprzedaży i rozwoju oraz budowanie wizerunku firmy.
  • Poszukujemy osób posługujących się biegle językiem ARABSKIM, FRANCUSKIM i ANGIELSKIM.

Zakres obowiązków

  • kreowanie działań marketingowych związanych z promocją produktów i firmy na rynkach Bliskiego Wschodu
  • podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży na rynkach Bliskiego Wschodu
  • negocjacje warunków współpracy oraz zawieranie kontraktów zgodnie z przyjętą strategią eksportową firmy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert oraz koordynowanie realizacji zamówień
  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej
  • prowadzenie prezentacji produktowych
  • stałe monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach
  • udział w spotkaniach biznesowych, szkoleniach oraz targach branżowych

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej - łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność samodzielnego działania - bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność wyznaczania celów sobie oraz motywacja i konsekwencja w ich realizacji
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • długotrwałą współpracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju
  • bardzo dobrą i profesjonalną atmosferę pracy