Etat Specjalista ds. Rozwoju Rynku w Zakładzie Prefabrykacji Blach

Firma: Bowim S.A. miejsce pracy: Sosnowiec

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz  prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalistę ds. Rozwoju Rynku w Zakładzie Prefabrykacji Blach
Miejsce pracy: Sosnowiec
Zadania:
  • nawiązywanie długotrwałych relacji handlowych
  • rozwój sprzedaży elementów ciętych termicznie i wyrobów hutniczych
  • współtworzenie strategii sprzedaży i ciągła jej optymalizacja
  • współtworzenie budżetu sprzedażowego i nadzór nad jego realizacją
  • realizacja celów finansowych i biznesowych sprzedaży
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomości MS Office, w szczególności Excel
  • mile widziana znajomość procesów produkcyjnych z zakresu cięcia termicznego i obróbki blach/elementów
  • komunikatywność, sumienność, umiejętność organizacji pracy własnej
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w branży na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • pakiet dodatkowych benefitów w tym Medicover sport, opieka medyczna, etc.