kandydatów

Etat Asystent Spedytora

Firma: Spilo miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 7560036, z dnia 2022-09-22

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizowaniu transportu samochodowego i kolejowego materiałów sypkich. Chcemy rozpocząć działalności w branży samochodów ciężarowych typu „plandeki'

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Spedytora

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Realizacja zleceń transportowych i monitorowanie ich przebiegu,
  • Zaangażowanie w terminowe wykonywanych usług transportowych,
  • Aktywne, skuteczne pozyskiwanie nowych przewoźników i klientów,
  • Dbanie o dobre relacje z klientami,
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji transportowej.

Wymagania

  • Doświadczenie związane z transportem na stanowisku dyspozytora i/lub spedytora,
  • Umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów,
  • Dobra organizacja pracy i działania pod presja czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość giełdy transportowej,
  • Znajomość branży TSL.

Oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy, szkolenia.