kandydatów

Etat Specjalista ds. magazynowych

Firma: Grupa Duna Polska miejsce pracy: Będzin

Poszukujemy doświadczonej osoby zainteresowanej objęciem stanowiska Specjalisty ds. magazynowych oraz chcącej wesprzeć Grupę Duna Polska w prowadzeniu magazynów spółek budowlanej oraz produkcyjnej.

Specjalista ds. magazynowych

Miejsce pracy: Będzin

Zakres zadań na zajmowanym stanowisku pracy:
  • Przyjmowanie towaru na magazyn oraz planowanie przestrzeni materiałowej,
  • Weryfikacja zgodności faktury VAT zamówienia szczególnie pod kątem ilości otrzymanego zamówienia oraz zgodności z zamówieniem/zleceniem,
  • Ujęcie przyjętego materiału w kartotece magazynowej,
  • Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem zaewidencjonowanym,
  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów,
  • Zabezpieczenie przyjętego towaru przed zniszczeniem lub kradzieżą,
  • Wydawanie materiałów z magazynu, wypisywanie stosownych dokumentów zgodnie z obowiązującymi zasadami w Spółce,
  • Kontrolowanie stanów magazynowych i zgłaszanie braków z wyprzedzeniem pozwalającym zabezpieczyć rezerwy materiałowe wykorzystywane na budowach oraz podczas produkcji,
  • Współpraca z innymi działami Spółki, w szczególności z działem zamówień,
  • Regularna inwentaryzacja magazynu,
  • Stosowanie się do ustaleń dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością i BHP,
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia zawodowego min. 1 rok na podobnym stanowisku,
  • Praktycznej znajomości Ms Office (w szczególności Excel),
  • Dobrej organizacji pracy, terminowego wykonywania zadań,
  • Samodzielności, inicjatywy do działania,
  • Zaangażowania, rzetelności i skrupulatności,
  • Umiejętności pracy w zespole.
Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rynkowe wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-09-2022
Wyświetleń: 80