kandydatów

Etat Specjalista ds. Procesów

Firma: DB Cargo Polska S.A. miejsce pracy: Zabrze

Specjalista ds. Procesów

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w obszarze Koordynacji Procesów w Zabrzu.

Opis stanowiska

  • Analiza procesów w kierunku oceny ich sprawności i efektywności
  • Projektowanie działań naprawczych w celu usprawnienia procesów i poprawy efektywności
  • Koordynowanie działań związanych z tworzeniem procesów ZSZ, obejmujących ich mapowanie i modelowanie oraz ich optymalizacja
  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie działań związanych z wdrożeniem, utrzymaniem, stosowaniem i ciągłym doskonaleniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie Systemu Kontroli Wewnętrznej (ICS)
  • Pełnienie funkcji audytora wewnętrznego systemów ZSZ w Grupie DBCPL
  • Nadzór nad funkcjonowaniem i utrzymaniem Platformy ICS
  • Nadzór nad aktualnością intranetu w zakresie funkcjonowania ZSZ oraz Compliance

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w projektowaniu procesów
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów - mile widziane
  • Zdolności analityczne umożliwiające efektywną analizę procesów
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office oraz ARIS
  • Język angielski na poziomie B2 (w mowie i piśmie)
  • Język niemiecki na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
  • Pakiet Medicover Sport
  • Prywatna opieka medyczna (LUX MED)
  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół" i kolonii dla dzieci

Etapy rekrutacji:

  • Aplikacja online.
  • Rozmowa telefoniczna.
  • Spotkanie rekrutacyjne.
  • Wynik rekrutacji.
  • Witamy w DB Cargo Polska.