kandydatów

Etat Kierownik Działu Technicznego

Firma: PG OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Zabrze

PG OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

to firma będąca ekspertem w branży projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Posiadamy profesjonalne własne brygady monterskie, które zdobyły ogromne doświadczenie w montażu instalacji PV gwarantując jakość i bezpieczeństwo wykonanych mini elektrowni.

W związku z prężnym i dynamicznym rozwojem firmy oraz stale rosnącym popytem rynkowym ogłaszamy dodatkową rekrutację na stanowisko:

Kierownik Działu Technicznego
Miejsce pracy: Zabrze
Twój zakres obowiązków
  • Rekrutacja pracowników do ekip przy montażu fotowoltaiki oraz pomp ciepła
  • Wspieranie i motywowanie zespołu technicznego do realizacji zadań
  • Koordynacja prac działu technicznego oraz serwisu
  • Egzekwowanie standardów pracy, kontrola jakości wykonywanych prac zespołu
  • Zarządzanie zespołem audytorów technicznych
  • Bieżąca współpraca z działem zamówień oraz biurem
  • Prowadzenie cyklicznych szkoleń zwiększających wiedzę techniczną w obszarze fotowoltaiki i pomp ciepła
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Uprawnienia SEP lub równoważne w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń elektrycznych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych zagadnień technicznych
  • Umiejętności w organizowaniu i zarządzaniu czasem - zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Dobra organizacja pracy oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane
  • Wiedza z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii
  • Aktywne uprawnienia UDT instalatora instalacji fotowoltaicznych
To oferujemy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy
  • Samochód służbowy w tym do celów prywatnych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie techniczne i logistyczne
  • Rozwój – cykliczne szkolenia z zakresu instalacji systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła, magazynów energii

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-10-2022
Wyświetleń: 75