kandydatów

Etat Instalator systemów informatycznych / Elektryk

Firma: COMA Adam Kosma miejsce pracy: Tychy

Ogłoszenie numer: 7627791, z dnia 2022-10-13

COMA Adam Kosma

Instalujemy i serwisujemy systemy informatyczne w punktach handlowych.

Instalator systemów informatycznych / Elektryk

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska

  • Poszukujemy instalatora systemów IT.
  • Okablowanie elektryczne i informatyczne, montaż szaf rack.
  • Do przyuczenia - instalacje monitoringu.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w instalacjach elektrycznych,
  • Prawo jazdy B.

Oferujemy

  • Umowa stała na pełny etat.
  • Wynagrodzenie zależnie od kwalifikacji - minimum 3000 zł netto.