kandydatów

Etat Lider Zespołu Telesprzedaży

Firma: Coral Travel Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Lider Zespołu Telesprzedaży
Miejsce pracy: Katowice

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Poszukujemy pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj ludziom wymarzone wakacje!

Twoje zadania:
  • Sprzedaż telefoniczna oferty Coral Travel Poland
  • Realizacja własnych oraz zespołowych celów sprzedażowych
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta
  • Koordynowanie pracy zespołu oraz jego motywowanie, rozwijanie i merytoryczne wsparcie
  • Uczestnictwo w rekrutacji i szkoleniu nowych specjalistów
Oczekujemy od Ciebie:
  • Min. 3 lat doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klienta
  • Umiejętności motywowania zespołu oraz planowania pracy
  • Silnej orientacji na Klienta
  • Wykształcenia wyższego, mile widziane kierunki związane z turystyką
  • Znajomości j. angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • Doceniamy doświadczenie w branży turystycznej :)
Oferujemy:
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe (w tym zagraniczne study tours)
  • Prowizję od sprzedaży
  • Pracę zmianową w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość awansu w zależności od rozwoju firmy i sprzedaży
  • Benefity: karta lunchowa, dofinansowanie do opieki medycznej i karty multisport, zniżki na wakacje