Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/0953
OBOWIĄZKI:
obróbka surowca mięsnego, nakładanie formowanie kebaba, pakowanie towarów, bieżąca obsługa linii produkcyjnej, realizacja planu produkcji, obsługiwanie maszyn, wykładanie towarów na taśmę produkcyjną.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYMAGANIA - SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA ( SKRZYNKI O WADZE OK 22 KG), WYSOKA KULTURA OSOBISTA, MILE WIDZIANA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH-W PRZYPADKU BRAKU KSIĄŻECZKI KOSZT NABYCIA PONOSI PRACODAWCA. JĘZYK TURECKI MILE WIDZIANY W ZWIĄZKU Z FAKTEM IŻ WŁAŚCICIEL FIRMY POROZUMIEWA SIĘ W 2 JĘZYKACH, TURECKIM I AZERSKIM. OSOBY ZATRUDNIONE NA UMOWĘ O PRACĘ BĘDĄ WSPÓŁPRACOWAŁY BEZPOŚREDNIO Z WŁAŚCICIELEM FIRMY, WDROŻONE ZOSTANĄ W SZCZEGÓŁOWY PROCES PRODUKCJI, DOSZKALANE I PRZYUCZANE DO PROWADZENIA PROCESU PRODUKCJI PODCZAS NIEOBECNOŚCI KIEROWNIKA PRODUKCJI.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej