kandydatów

Etat Technik Kontroli Jakości

Firma: Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Technik Kontroli Jakości
Gliwice

Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Ride Performance i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).

Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługuje naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych.

Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a 32 tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.

W Gliwicach zajmujemy się rozwojem i produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant). Ponadto od 15 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie w Gliwicach na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:
  • Weryfikacja jakości komponentów i wyrobów gotowych,
  • Uczestnictwo w projektach związanych z poprawą jakości,
  • Uzupełnianie i analiza dokumentacji jakościowej.
Nasze wymagania:
  • Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych i narzędzi kontroli jakości,

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze jakości,
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu badań wizualnych VT1, VT2.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony już po okresie próbnym,
  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Pyskowic, Świętochłowic, Siemianowic Śl., Żor i Jastrzębia,
  • Możliwość rozwoju,
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej,
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne