kandydatów

Etat Instalator Serwisant systemów alarmowych, CCTV

Firma: PROPER GUARD SP. Z O.O. miejsce pracy: Sosnowiec

Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku instalacji niskoprądowych już od 2003 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji systemów alarmu włamania i pożaru, telewizji obserwacyjnej oraz kontroli dostępu i innych. Świadczymy usługi zarówno klientom biznesowym jak i indywidualnym. Specjalizujemy się w świadczeniu usług technicznej ochrony mienia, projektujemy, instalujemy i zapewniamy serwis gwarancyjny. Prowadzimy przeglądy konserwacyjne oraz modernizujemy systemy przestarzałe.

Instalator Serwisant systemów alarmowych, CCTV
Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska:
  • montaż systemów alarmowych, CCTV, systemów pożarowych oraz kontroli dostępu
  • serwisowanie systemów
  • dokonywanie przeglądów konserwacyjnych na obiektach
  • sporządzenie protokołów z wykonanych prac
Wymagania:
  • doświadczenie w montażu oraz serwisowaniu systemów alarmowych, CCTV (preferowane 2-letnie)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • niekaralność
  • komunikatywność, dokładność
  • dyspozycyjność do wyjazdów
  • zdolność do pracy powyżej 3 metrów

Mile widziane wykształcenie elektryczne lub pokrewne, uprawnienia SEP oraz uprawnienia  na podnośniki.

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia oraz wynagrodzenie zawsze na czas
  • wynagrodzenie od 4500zł + premie serwisowe
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop oraz samochód służbowy ( samochód po 1 m-cznym okresie próbnym)
  • praca od zaraz