kandydatów

Etat Elektryk

Firma: BATER Sp. z.o.o. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 7672737, z dnia 2022-10-25

Innowacyjna, prężna firma Bater produkująca akumulatory przemysłowe zapewnia duże możliwości rozwoju.

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i stosuje najnowsze technologie produkcyjne.

Elektryk

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek w zakresie układów sterowania i sprzętu pomiarowego,
  • optymalizowanie parametrów ustawień maszyn,
  • praktyczna wiedza z zakresu elektroniki, mechaniki oraz automatyki przemysłowej,
  • zapobieganie powstawaniu awarii elektrycznych i układów automatyki,
  • prace konserwacyjne urządzeń elektrycznych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • uprawnienia SEP 1kV G1, E,
  • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi o napędzie silnikowym,
  • dokładność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • dobre zarobki,
  • możliwości rozwoju.